Biuro podróży Szczecin, wycieczki zagraniczne ze Szczecina. Wondertours - Zadziwiamy pozytywnie. » bazamakarska
NA POGRANICZU SAKSOŃSKICH LANDÓW
NA POGRANICZU SAKSOŃSKICH LANDÓW
(07.09.2019 - 1 DZIEŃ ZA 149 ZŁ)

 

Podczas naszej wycieczki będziemy zakwaterowani w kilku pensjonatach w dzielnicy Zelenka w odległości max. 800 m. od plaży . W pobliżu znajdować się będą bary, kawiarnie i sklepy. Jedna z willi będzie stanowić punkt zbiorczy na wszystkie wyjazdy, oraz nasze centrum informacyjne. Wszystkie pensjonaty będą w niedalekiej odległości od siebie. Pokoje posiadać będą własną łazienkę, a także wyjście na taras/balkon, strefę wi-fi, aneksy kuchenne w środku lub dostęp do kuchni z lodówką (dzielona na 2-3 pokoje). Poniżej prezentujemy przykładowe pokoje i wille, z którymi współpracujemy od lat, żeby nakreślić Państwu standard naszego zakwaterowania w Makarskiej. Jednocześnie zaznaczamy, że przydział pokojów i willi jest losowy. Zależeć będzie on od struktury zamówionej przez uczestników,  oraz dostępności miejsc w danym pensjonacie.  Kwaterujemy w pokojach 2 lub 3 osobowych z własną łazienką, oraz przestronnych apartamentach 4 lub 5 osobowych dla rodzin i znajomych z dzieloną łazienką (pokoje oddzielne lub przechodnie). 

 

Na naszej wycieczce można dokupić również 7-dniowy pakiet wyżywienia za  75 euro. Składa się na niego szwedzki stół na śniadanie złożony ze świeżych warzyw, masła, jajek, pasztetów, parówek, różnych rodzajów szynki, sera, świeżego ciemnego chleba, czekolady, dżemów, kremów śmietankowych, mleka, kawy, herbaty itp. Obiadokolacja w Makarskiej natomiast to z kolei lokalne potrawy tj. cevapcici, pleskavica, oraz potrawy europejskie, tj, spaghetti, kurczak w sosie grzybowym i wiele innych pysznych dań. Do każdego zestawu obiadowego serwowana jest zupa, sałata ze świeżych warzyw oraz owoc na deser. Bezpłatnie podawana jest także woda. Nasz lokal jest klimatyzowany, posiada miłą obsługę i wyborne jedzenie, które od wielu lat zachwalane jest przez miejscową ludność, oraz przyjezdnych turystów. Restauracja jest położona w odległości max.. 1 kilometra od naszych kwater. Podczas wycieczki do Bośni i Hercegowiny wydawany jest lunch pakiet zamiast śniadania. 

 

*Cena pobytu nie obejmuje opcjonalnych kosztów korzystania z klimatyzacji (płatne 6 euro/dzień/pokój, lub 12 euro za 4-5 os. apartament.)

**Opcjonalne opłaty za klimatyzację, pakiet wyżywienia, oraz rejs na wyspy Hvar i Brać należy uiścić w autobusie wraz z opłatą programową.