Biuro podróży Szczecin, wycieczki zagraniczne ze Szczecina. Wondertours - Zadziwiamy pozytywnie. » Kopenhaga

BAŚNIOWY TROP

ROSTOCK + KOPENHAGA 

16-18.08.2019 | CENA: 499 ZŁ

 

1 DZIEŃ: Wyjazd wg rozkładu zbiórek podanego niżej w ofercie. Przejazd do Rostocku. Po drodze Karls-Erlebnis Dorf, czyli największa truskawkową manufaktura na świecie, w której zakupić można różnego rodzaju dżemy, marmolady, wina, piwa i wszelkie produkty w truskawkowym smaku. Przybycie do Rostocku przed południem. Kilkugodzinny program zwiedzania miasta z pilotem. W programie m in. zabytkowa wieża ciśnień, spacer po zadbanej starówce z ciekawym ratuszem i kościołem Mariackim, w którego wnętrzu znajduje się zegar stworzony przez wybitnego zegarmistrza Hansa Duringera. Ponadto urokliwe parki, skwery i bramy miejskie, uniwersytet, jezioro z obiektem sztuki nowoczesnej, liczne domy rybackie, zabudowa szachulcowa, latarnia morska, hala targowa Teepot wykonana w słynnym stylu Bauhausu, gigantyczne wycieczkowce w porcie, oraz pobyt na urokliwej plaży w Warnemunde. Czas wolny na odpoczynek. Panorama widokowa z Hotelu Neptun i Sky Bar dla chętnych. Przejazd do supermarketu i możliwość zrobienia zakupów na kolacje. Zakwaterowanie w pokojach z aneksami kuchennymi.

2 DZIEŃ: Śniadanie i wykwaterowanie. Zaokrętowanie się na prom płynący do Danii. Po rejsie przejazd do Kopenhagi i spotkanie z przewodnikiem. W programie widziane z zewnątrz ogrody Tivoli, będące jednocześnie parkiem rozrywki, najważniejsze zabytki miasta, tj. Zamki i Pałace Królewskie, Parlament, Duńskie Sukiennice (Boersen), Syrenka Kopenhaska, port historyczny, kamienice kupieckie, biblioteka Czarny Diament, liczne mosty. oraz godzina rejsu tramwajem wodnym z polskim przewodnikiem. Obiadokolacja we własnym zakresie, lub w polecanych przez przewodnika miejscach (restauracje/bary). Wyjazd w drogę powrotną. Wieczorny rejs z Gedser do Rostocku.

3 DZIEŃ: Dopłynięcie do Rostocku i przejazd w drogę powrotną. Planowane powrót wg rozkładu zbiórek w dole oferty.

 

 

Stargard: Wyjazd: 06:30 (Stacja Statoil, ul. Szczecińska) / Powrót ok. godz. 04:30

Szczecin: Wyjazd: 07:00 (Trasa Zamkowa / Zatoczka autokarowa) / Powrót ok. godz. 04:00

 

 

CENA ZAWIERA: Opieka doświadczonego pilota. przejazd autokarem klasy LUX (dvd, barek, toaleta), rejsy promem na trasie Rostock-Gedser-Rostock, nocleg ze śniadaniem (pokoje 2 os. z łazienkami i aneksami kuchennymi), ubezpieczenie KL i NNW

 

CENA NIE ZAWIERA: Rejs kanałami, przewodnik lokalny, zestaw audioguide (100 DKK – ok. 60 zł)

 

Sprawdź nasz hotel tutaj:

Zobacz naszą relację z poprzedniego wyjazdu:

Sprawdź miejsce zbiórki w Szczecinie:

 

Kod Wycieczki   Termin wycieczki                       Koszt wycieczki  
KOP1 16.08-18.08.2018           499 ZŁ