Biuro podróży Szczecin, wycieczki zagraniczne ze Szczecina. Wondertours - Zadziwiamy pozytywnie. » pragaztede

1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach porannych. Miejsca zbiórek i powrotów w dole oferty. Po drodze rozdanie pierwszych gadżetów wyjazdowych. Przyjazd ok. godziny 17:00. Zakwaterowanie w hostelu. Czas wolny na odświeżenie się i przejazd na koncert Tedego, oraz innych gwiazd występujących tego dnia w klubie. Spotkanie z fanami przed koncertem i rozdanie premierowych mixtapów dla uczestników wyjazdu. Koncert w zabytkowym budynku w centrum miasta. Powrót z imprezy autokarem do hostelu, lub na własną rękę. Hostel wyposaża uczestników wycieczki w mapy, a oddalony jest 2 km od miejsca wydarzenia.

2 DZIEŃ: Śniadanie a następnie południowe zwiedzanie Pragi z przewodnikiem. Poza klasycznymi punktami miasta tj. m in. Most Karola, Złota uliczka, czy zamek na Hradczanach zobaczymy również tematyczne atrakcje. Należeć do nich będzie m in. akcent muzyczny z olbrzymim praskim metronomem, postawionym w miejscu niegdyś największego na świecie pomnika Stalina, a także liczne rzeźby jednego z najbardziej kontrowersyjnych artystów czeskich Davida Cernego. Poruszając się jego szlakiem ujrzymy m in. pomniki: wisielca, jeźdźca na odwróconym koniu , kobiety w ciąży której można zajrzeć w narządy płciowe, embrion na ścianie budynku, czy sikające na kontury Czechosłowacji dwie tajemnicze postacie. Po przerwie historie związane z wielkimi literatami czeskimi, oraz mitycznym stworzeniem Golema. Chwila na odpoczynek. Po zmroku dla chętnych dalsza część spaceru z opowieściami o praskich duchach, a także wstęp do spaceru szlakiem piwnym. W wolnym czasie udamy się w rajd po najlepszych praskich knajpach gdzie skosztować można będzie wybornych piw czeskich poznając pokrótce tajniki ich produkcji, nalewania oraz przechowywania. Powrót do hostelu. Nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną ok. godziny 10:00. Rozdanie prezentów w postaci płyt od Hiphopheadz oraz pozostałych upominków od sponsorów.

 

– Warszawa 06:00 (Zbiórka na Torwarze 05:45) / Powrót ok.  20:00

– Łódź 08:00 (Zbiórka na Dworcu PKS Łódź Kaliska) / Powrót ok. 18:00

– Wrocław 11:00 (Zbiórka na PKS Dworcowa) / Powrót ok. 15:00

 

CENA ZAWIERA: Autokar klasy LUX wyposażony w dvd, barek, toaletę, opieka pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW, 2 noclegi w hostelu, 2 śniadania,

CENA NIE ZAWIERA: Opłaty dewizowej 50 euro płatnej obligatoryjnie w autobusie (w tym unikalna koszulka wyjazdowa, plakat Tede,  mixtape, bilet wstępu na koncert, gadżety od STOPROCENT, STEPRECORDS, JWP, wódki Kopzo, magazynu VAIB, płyty od Hiphopheadz)

 

*Organizator zastrzega że niektóre gadżety mogą się nieco różnić od tych przewidzianych pierwotnie, a marki mogą być inne z zachowaniem jakości upominków.

 

Kod wycieczki Termin wycieczki   Koszt wycieczki  
TEDE1 27.04-29.04.2018                 499 zł