Szlaki Luksusu – Promocja oferty

Dodano: 28 lis 2022

 

Szlaki Luksusu to program, który stworzyłem kilka lat temu. Wycieczka z Naszego Biura Podróży Wondertours od tamtej pory realizowana jest cyklicznie co roku w sprzedaży indywidualnej i grupowej. Jej realizacje utrudnił Nam jedynie rok 2020 gdy było trudno o jej organizację z uwagi na obostrzenia. Rok później jednak odbyła się ona klasycznie w drugiej połowie września, a osoby z niej wracające były bardzo zadowolone. Przy opracowywaniu tej oferty kierowałem się chęcią stworzenia czegoś unikalnego i ciekawego. Po zwiedzaniu wszystkich Państw Europy uznałem, że Nasi turyści poza znanymi i rozpoznawalnymi miejscami na naszym kontynencie powinni mieć możliwość ujrzenia również miejsc mniej oczywistych. Szukałem przy tym czegoś co Nas wyróżni na rynku. Do oferty głównej w następstwie tych myśli dodałem masaże, by w dniach wolnych Nasi uczestnicy mogli się w trakcie trwania wycieczki poczuć w pełni zrelaksowani. Hiszpański Relaks i Szlaki Luksusu to wyjazd na którym odwiedzamy aż sześć państw, zobaczymy mnóstwo ciekawych miejsc, ale będziemy mieli też czas na kąpiele, masaże i błogi odpoczynek. Jest to możliwe dzięki typowo pobytowo-objazdowemu charakterowi wycieczki. Na co możecie liczyć w programie piszę poniżej.

Vaduz to stolica Liechtenstein jednego z mikro-państw w Europie. Znajduje się tu m in. okazały kościół pw. św. Floryna, ratusz, budynek rządowy, oraz liczne rzeźby plenerowe zazwyczaj przykuwające najwięcej uwagi na głównej ulicy miejskiej. Sporą atrakcją w Vaduz jest podejście pod zamek, gdzie na co dzień mieszka rodzina książęca. Przemierzając trasę obfitującą w sielskie alpejskie widoki możemy naładować na długo swoje baterie oddychając świeżym górskim powietrzem. Wizytę w tym miejscu zwieńczymy sesją fotograficzną zanim udamy się w nowe miejsce opuszczając małe, aczkolwiek jedno z najbogatszych Państw świata.


 

Zamek w Vaduz

 

Mediolan to bezsprzeczna stolica gustu i wdzięku o której z pewnością słyszał każdy z czytających. Przemierzając miasto możemy liczyć w nim m in. na ujrzenie katedry Duomo z 3500 tys. rzeźb ją zdobiących, zamek Sforzów związany m in. z naszą królową Boną, słynną operę La Scalę, czy symbol światowej mody czyli galerię Vitorio Emanuele. Nie zabraknie czasu wolnego na kawę przy głównym miejskim placu, a potem wspólnej obiadokolacji w sercu miasta. Z pełnymi żołądkami udamy się na koniec intensywnego dnia na nocleg tranzytowy w hotelu 4* na obrzeżach Mediolanu. Rano po śniadaniu wyruszymy dalszą drogę.

 

 

Galeria w Mediolanie

 

Monako to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na ziemi. Mieszka w nim spora ilość milionerów, którzy zdecydowali się na życie tożsame z luksusem i bogactwem. Zobaczyć tu można poza imponującymi jachtami, markami ekskluzywnych aut ciekawe miejsca i okazałe zabytki. Porośnięte bujną roślinnością wzgórza, słońce i lazurowa barwa wody potęgują urok. Nasz program umożliwi Państwu zobaczenie m in. słynnego Oceanarium związanego z najwybitniejszym oceanografem w historii, kościół w którym ślub brała słynna aktorka hollywoodzka i książę Monako, ogrody Apollinera i ogrody japońskie, zamek książęcy z platformą widokową, czy dzielnicę która zasłynęła dzięki kasynu i Grand Prix Formuły 1, czyli Monte Carlo. Po spędzeniu kilku godzin w Monako udamy się już w drogę do Hiszpanii gdzie spędzimy 7 nocy.

 

 

Kasyno w Monako

 
Hiszpańskie kurorty oferują najlepszą jakość w turystyce od wielu lat. Nie brakuje tu hoteli z basenami, czy lobby do relaksu. Nasz hotel 4* gwarantuje Państwu poza tym wyśmienite śniadania i obiadokolacje w formie bufetowej, przestronne pokoje z balkonami, klimatyzacją oraz innymi w tym standardzie udogodnieniami. Jest on położony również w bliskiej odległości od morza. Nasza strefa relaksu zapewni ponadto Państwu możliwość skorzystania z trzech masaży w ciągu pobytu w przerwach pomiędzy wycieczkami, z których będziecie mogli korzystać wedle uznania, gdyż wliczone są one w cenę, ale nieobowiązkowe.

 
Barcelona to jedno z najpopularniejszych miast na świecie. Majestatyczna i mocno surrealistyczna architektura Antonio Gaudiego zachwyca wszystkich turystów przyjeżdżających tu poznać stolicę Katalonii. W programie m in. Sagrada Familia, Casa Mila, Casa Batlo i inne przejawy geniuszu artysty, słynna aleja La Rambla, Łuk Triumfalny, Plac Kataloński, czy port jachtowy. W wolnym czasie dla fanów piłki nożnej możliwe zorganizowanie wizyty na stadionie Camp Nou.

 
Andora to najwyżej położone państwo w Europie. Podczas wycieczki w jej obszarze zachwyci Nas z pewnością przyroda, ale będziemy mieli tu również okazje spróbować lokalnych trunków. Zwiedzanie obejmuje m in. romański kościół Santa Coloma, średniowieczny most Margineda, panoramę górską, historyczną siedzibę parlamentu Casa de la Vall, czy wizytę w sanktuarium Meritxell wykonanym głównie z kamienia łupkowego. W programie przewidziany czas wolny na zakupy.

 
 Girona to miasto położone pomiędzy łańcuchem Pirenejów a wybrzeżem Costa Brava, założone u zbiegu czterech rzek. Nad jedną z nich można spotkać liczne domy w pastelowych kolorach, nadających miastu bajeczny klimat. Stare miasto na wzgórzu uchodzi za jedno z najlepiej zachowanych w Hiszpanii. Dzielnicę żydowską w Gironie uznaje się za najlepiej zachowaną na kontynencie. Symbolem miasta jest katedra budowana od XI wieku. Znajdują się tu także arabskie łaźnie, rozległy park pełen platanów, czy klasztor Sant Pere de Galligants. Po zwiedzeniu Girony odwiedzimy dodatkowo miasto gdzie urodził się Salvador Dali, czyli Figueres. Program przewiduje wejście do muzeum.

 
W drodze powrotnej zatrzymamy się ponownie w naszym 4* hotelu na obrzeżach Mediolanu, by ostatniego dnia wycieczki odwiedzić Szwajcarię i zwiedzić miasto Zurych położone nad alpejskim jeziorem w otoczeniu wierzchołków gór, co nadaje mu niesamowity klimat. Zurych jest uznawany za centrum europejskich finansów. W programie m in. spacer szwajcarską Champs Elysees, z licznymi butikami, które podobnie jak w Mediolanie zdają się nadawać kierunek współczesnej modzie. Ponadto najważniejsze punkty i zabytki w mieście; w tym znamienita protestancka katedra widziana ze wzgórza Lindenhof, oraz największy w Europie zegar kościelny czy jezioro Zuryskie.

 
Jeśli chcielibyście wspólnie z Nami zobaczyć wspomniane wyżej miejsca, spędzić tydzień na wybrzeżu Costa Brava korzystając przy tym z masaży, a w drodze dojazdowej wypoczywać w przyjaznych hotelach zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty Biura Podróży Wondertours Hiszpania i szlaki luksusu

 
Autor: Damian Grzesiak

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin