CHORWACJA ALL INCLUSIVE

TERMIN: 04.06-13.06.2022 | CENA: 2199 ZŁ – LISTA REZERWOWA

1 DZIEŃ: Wyjazd wg rozkładu zbiórek podanego niżej w ofercie. Przejazd do miejscowości Gradac.

2 DZIEŃ: Przyjazd ok. południa. Zakwaterowanie w hotelu 3* znajdującym się bezpośrednio przy plaży (wszystkie pokoje z widokiem na morze). Możliwość skorzystania z basenu, atrakcji lokalnych, oraz opcji All Inclusive. Przedstawienie harmonogramu animacji hotelowych, koncertów na żywo oraz informacji dotyczących wieczorów tematycznych i wycieczek programowych. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: Dzień wolny przeznaczony na plażowanie lub możliwość skorzystania z fakultatywnego rejsu podczas którego zobaczymy m in. miejscowość Trpanj na Peljesacu, czy Sucuraj na Hvarze. Cena rejsu uwzględniającego czas na zwiedzanie, plażowanie, oraz obiad z napojami i alkoholem (25 euro). Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Dubrownika. Po drodze zatrzymamy się w tzw. chorwackiej Kalifornii, gdzie będziemy mieli sposobność degustacji lokalnych likierów i rakiji. Możliwość zrobienia zakupów (alkohole, oliwy, dżemy, miody, soki, oraz wiele innych). W drodze do Dubrownika ponadto czekać Nas będą okazałe panoramy na archipelag wysp Elafickich, port, czy uprawę ostryg. Postój na moście Franja Tudmana z sesją zdjęciową na port Dubrownicki. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Czas wolny. Powrót w godzinach popołudniowych. Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Splitu, gdzie zobaczymy m in. Pałac Dioklecjana będący jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji turystycznych w Chorwacji. Ponadto w programie miejski bulwar, czy monumentalny pomnik św. Grzegorza z Ninu, który według legend dotykającym go osobom ma przynosić szczęście. Czas wolny, a następnie przejazd do Trogiru położonego na wyspie Ciovo. Zwiedzanie miasta podczas którego przyjrzymy się m in. Katedrze św. Wawrzyńca, zabytkowym obiektom na starówce, czy twierdzy Kalemengo. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Orebića na półwyspie Peljesać. Przeprawa wodna na wyspę Korcula i zwiedzanie miasta związanego ze słynnym podróżnikiem Marco Polo. Czas wolny, a następnie krótki rejs na wyspę Badija, słynącą z występującej na niej dziko jeleni i danieli. Możliwość karmienia zwierząt, oraz czas na plażowanie. Powrót przeprawą wodną do Orebicia. Wizyta w jednej z najpopularniejszych winiarni w Chorwacji Matuśko. Program degustacyjny i możliwość zrobienia zakupów. Po przerwie wizyta w Ston i czas wolny. Dla chętnych możliwość wejścia na mury we własnym zakresie. Powrót na obiadokolacje. Nocleg.

7 DZIEŃ: Dzień wolny. Czas na plażowanie i odpoczynek, lub możliwość skorzystania z opcji wyjazdowej do Bośni. Program zakłada odwiedzenie miejsc tj. Mostar, Medjugorje i wstęp na wodospady Kravica (40 euro). Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Szibenika. Zwiedzanie najstarszego miasta w Chorwacji. Przejazd do Parku Narodowego KRK. Spacer trawertynowymi groblami z możliwością podziwiania dzikiej przyrody, troci wędrownych i kaskad wodnych. Przerwa pod wodospadem Skradinski Buk będącym symbolem miejsca. Przejazd do Zadaru. Krótkie zwiedzanie miasta, gdzie zobaczymy m in. morskie organy, na których kompozycję muzyczne tworzone są przez morskie fale. Przerwa i przejazd na zakwaterowanie w Zagrzebiu. Obiadokolacja. Nocleg.

9 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Chorwacji. z krótkim czasem wolnym. Wyjazd w drogę powrotną.

10 DZIEŃ: Powrót do Szczecina wg rozkładu zbiórek w dole oferty.

 

Szczecin: Wyjazd: 13:00 (Trasa Zamkowa, przedłużenie Placu Żołnierza, zatoczka przy domkach profesorskich w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich, naprzeciwko placu Solidarności, pomiędzy ulicami Farna i Mariacka) | Powrót ok. godz. 04:00

 

*Wycieczki podczas naszego pobytu w Gradac wliczone są w cenę, ale nie są obowiązkowe. Osoby chętne na skorzystanie z pełnego wymiaru All Inclusive mogą zostać w hotelu dowolnego dnia. Fakt ten należy zgłosić jednak wcześniej pilotowi na miejscu. Większość naszych wycieczek (poza Bośnią) kończy się ok. 18:00. Bar serwujący alkohol działa do 23:00. 

 

Sprawdź nasze zakwaterowanie w Gradac:

Sprawdź nasze zakwaterowanie w Zagrzebiu

Dowiedz się więcej o wycieczce z Naszego bloga

 

CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem klasy LUX, 6 noclegów w opcji all inclusive nad samym morzem, hotel ***, 1 nocleg tranzytowy hotel *** z obiadokolacją i śniadaniem, opieka pilota wycieczki, ubezpieczenie KL I NNW, TFG,

CENA NIE ZAWIERA: Opłata programowa 65 euro (bilety wstępu, przewodnicy, zestawy słuchawkowe TG, parkingi.)

 

 

Kod wycieczki   Termin wycieczki                       Koszt wycieczki  
HRAL1 04.06-13.06.2022           2199 ZŁ – LISTA REZERWOWA

Zapisz się do newslettera