CHORWACJA RELAKS

TERMIN: 16.09-24.09.2022 | CENA: 1599 ZŁ

1 DZIEŃ: Wyjazd wg rozkładu zbiórek podanego niżej w ofercie. Przejazd do miejscowości Sv. Filip i Jakov.

2 DZIEŃ: Zakwaterowanie w hotelu Alba 3*. Czas na zapoznanie się z okolicą. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Czas wolny. Obiadokolacja. Przejazd do Zadaru. Zwiedzanie miasta wieczorną porą. Na trasie naszego spaceru zobaczymy m in. Bramę Lądową, plac Pięciu Studni, plac Narodu, mury miejskie, forum romańskie, kościół św. Donata, czy katedrę św. Anastazji. Ponadto w programie pozostałości rzymskich kolumn porozrzucanych po całym obszarze miejskim. Kulminacyjnym punktem zwiedzania będzie koncert natury, czyli organów morskich z towarzyszącym mu pokazem światła “Podziękowania dla słońca”. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Całodniowa wycieczka na wyspę Pag, którą cechuje księżycowy krajobraz, z uwagi na białe skały lśniące w słońcu, oraz granatowe odcienie jadrańśkiego morza i tutejszych zbiorników wodnych. Przejazd przez “Dziki Zachód Chorwacji”, z widokiem na pawnie solankowe do miejscowości Pag. Poza klasycznym zwiedzaniem najważniejszych punktów w mieście zapoznamy się tu z tradycją koronkarstwa sławnego na cały kraj i Europę. Po przerwie panorama widokowa na trasie i przejazd do miejscowości Kolan, w której czekać Nas będzie zwiedzanie tutejszej serowarni wraz z halami produkcyjnymi. Degustacja i możliwość zakupu najlbardziej popularnych i najznamienitszych gatunków sera w całej Chorwacji. W dalszej części dnia wizyta w najstarszym gaju oliwnym na wybrzeżu z kilkudziesięcioma tysiącami drzew liczącymi nawet 2000 lat. Prelekcja na temat upraw, zbiorów, znaczenia oliwy w kulturze regionalnej, a także degustacja z możliwością zakupów. Na koniec dnia czas wolny w Novalji ze względu na swój imprezowy klimat, oraz urokliwe plaże nazywaną chorwacką Ibizą. Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Rejs w trakcie którego trwania zobaczymy wyspy Ugljan, Pasman, oraz archipelag Kornati składający się z ponad 130 wysp tworzących wspólnie jeden z ośmiu Parków Narodowych w Chorwacji. Przerwa w zatoce i Parku Krajobrazowym Telaścica z możliwością kąpieli w słonym ciepłym jeziorze. Chętne osoby będą miały również okazje udać się na okoliczne klify, z których rozpościerają się wspaniałe panoramy widokowe. To również miejsce gdzie nierzadko można spotkać dzikie osły dające się fotografować. W czasie rejsu zagwarantowany jest posiłek, wstęp do parku krajobrazego oraz napoje. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

6-7 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień Wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogą powrotną.

9 DZIEŃ: Powrót do Szczecina wg rozkładu zbiórek w dole oferty.

 

Międzyzdroje: Wyjazd: 13:15 (Stacja Paliw Moya, Nowomyśliwska) 08:45

Goleniów: Wyjazd 14:15 (Brama Wolińska) | Powrót 07:45

Szczecin: Wyjazd: 15:00 (Trasa Zamkowa, przedłużenie Placu Żołnierza, zatoczka przy domkach profesorskich w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich, naprzeciwko placu Solidarności | Powrót ok. godz. 07:00

 

 

CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem, 6 noclegów z bufetowymi śniadaniami i obiadokolacjami, hotel ***,

opieka pilota wycieczki, ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy.

CENA NIE ZAWIERA: Opłata programowa 80 euro (bilety wstępu, zestawy tourguide, parkingi.)

 

Sprawdź nasze zakwaterowanie:

Sprawdź inne nasze oferty w sprzedaży:

 

Kod wycieczki: Termin wycieczki: Cena wycieczki: 
HRR1 16.09-24.09.2022 1599 ZŁ.

Zapisz się do newslettera