BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
TERMIN: 13.10-17.10.2022 | CENA: 899 ZŁ.

CZARUJĄCA CZARNOGÓRA

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

1 DZIEŃ: Wyjazd wg rozkładu zbiórek podanego niżej w ofercie. Przejazd w kierunku Serbii.  Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Czarnogóry i pobyt na Riwierze Budvańskiej. Obiadokolacja.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień przeznaczony na plażowanie i odpoczynek. Obiadokolacja.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień przeznaczony na plażowanie i odpoczynek. Obiadokolacja.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd „Zatoka Kotorska”. Pierwszym punktem naszej wycieczki będzie  Perast jako miasto barokowe, skąd popłyniemy krótkim rejsem na Wyspę Matki Boskiej Skalnej. Tam czeka nas wizyta w katolickim sanktuarium, za którego ołtarzem wchodzi się do muzeum morskiego. Tego dnia zobaczymy ponadto imponujące miasto Kotor z takimi obiektami jak wieża zegarowa, teatr Napoleona, czy katedra św. Tripuna. Na zakończenie zwiedzania czeka nas stare miasto Budva. Powrót na obiadokolację.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Wycieczka „Kaniony” podczas której odwiedzimy słynny męski klasztor Moraća z XIII z ciekawymi ikonami i malowidłami ściennymi. Ponadto ujrzymy dwa magiczne jeziorka znajdujące się w Parku Narodowym Durmitor, a także w Biogradzkim Parku Narodowym. Kulminacyjnym punktem programu będzie najgłębszy kanion w Europie nad rzeką Tarą i mostem Djurdjevica. Powrót na obiadokolację.

7 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Baru, gdzie ujrzymy najstarszą oliwkę w Europie, a także miasto będące największym portem Czarnogóry. Zanim do tego dojdzie jednak, po drodze przejedziemy obok półwyspu Sveti Stefan będącego symbolem pocztówkowym Czarnogóry, a także jego chlubą odwiedzaną przez największe gwiazdy Hollywood. Panorama z punktu widokowego. W dalszym etapie wycieczki przejazd nad jezioro Szkoderskie, gdzie będziemy mieli niepowtarzalną okazję spróbować lokalnych przysmaków podczas rejsu po jednym z najbardziej urokliwych jezior w całej Europie, które jest jedynym w Europie siedliskiem pelikana i wielu innych endemicznych gatunków ptaków. Powrót na obiadokolację.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja.

9 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Obiadokolacja. Nocleg tranzytowy przy granicy serbsko-węgierskiej.

10/11 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót wg rozkładu zbiórek w dole oferty.

 

 

CENA ZAWIERA: 2 noclegi tranzytowe w Serbii, 7 noclegów w hotelu położonym w bliskiej odległości do morza na Riwierze Budvańskiej, 9 śniadań i obiadokolacji, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota i  transport autokarem klasy LUX

CENA NIE ZAWIERA: Biletów wstępu,  rejsów i poczęstunków, lokalnych przewodników,  (50 euro)

 

Szczecin: Wyjazd 22:00 (Trasa Zamkowa, zatoczka autokarowa)  | Powrót ok. 04:00

Sprawdź miejsce zbiórki:

 

*Możliwość modyfikacji oferty oraz organizacji wyjazdów z innych miejsc niż wskazane w ofercie jako miejsca zbiórki.

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych (co najmniej 18 osób, optymalnie 40-55, lub w specjalnej organizacji dla większej ilości osób). Ilość osób wpływa na cenę finalną, zwłaszcza przy grupach poniżej 40 osób.

Zapisz się do newslettera