CZARUJĄCA CZARNOGÓRA

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

1 DZIEŃ: Przejazd w kierunku Serbii.  Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Czarnogóry i pobyt na Riwierze Budvańskiej. Obiadokolacja.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień przeznaczony na plażowanie i odpoczynek. Obiadokolacja.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień przeznaczony na plażowanie i odpoczynek. Obiadokolacja.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd „Zatoka Kotorska”. Pierwszym punktem naszej wycieczki będzie  Perast jako miasto barokowe, skąd popłyniemy krótkim rejsem na Wyspę Matki Boskiej Skalnej. Tam czeka nas wizyta w katolickim sanktuarium, za którego ołtarzem wchodzi się do muzeum morskiego. Tego dnia zobaczymy ponadto imponujące miasto Kotor z takimi obiektami jak wieża zegarowa, teatr Napoleona, czy katedra św. Tripuna. Na zakończenie zwiedzania czeka nas stare miasto Budva. Powrót na obiadokolację.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Wycieczka „Kaniony” podczas której odwiedzimy słynny męski klasztor Moraća z XIII z ciekawymi ikonami i malowidłami ściennymi. Ponadto ujrzymy dwa magiczne jeziorka znajdujące się w Parku Narodowym Durmitor, a także w Biogradzkim Parku Narodowym. Kulminacyjnym punktem programu będzie najgłębszy kanion w Europie nad rzeką Tarą i mostem Djurdjevica. Powrót na obiadokolację.

7 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Baru, gdzie ujrzymy najstarszą oliwkę w Europie, a także miasto będące największym portem Czarnogóry. Zanim do tego dojdzie jednak, po drodze przejedziemy obok półwyspu Sveti Stefan będącego symbolem pocztówkowym Czarnogóry, a także jego chlubą odwiedzaną przez największe gwiazdy Hollywood. Panorama z punktu widokowego. W dalszym etapie wycieczki przejazd nad jezioro Szkoderskie, gdzie będziemy mieli niepowtarzalną okazję spróbować lokalnych przysmaków podczas rejsu po jednym z najbardziej urokliwych jezior w całej Europie, które jest jedynym w Europie siedliskiem pelikana i wielu innych endemicznych gatunków ptaków. Powrót na obiadokolację.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja.

9 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Obiadokolacja. Nocleg tranzytowy przy granicy serbsko-węgierskiej.

10/11 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną.

 

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna grupa to co najmniej 18 osób. Optymalnie zalecamy organizację dla przedziału 40-55 osób na autokar. Im więcej osób, tym lepsza cena. Program stworzony został pod wyjazd ze Szczecina. Dopuszczamy możliwość modyfikacji programu pod inne miejsce zbiórki, lub stworzenie nowego programu dostosowanego do zamówienia. Chcąc poznać szczegóły cenowe oferty i ustalić ważne kwestie organizacyjne skontaktuj się z Nami mailowo, lub telefonicznie wybierając w wirtualnej centrali profil klienta grupowego.

 

.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin