Biuro podróży Szczecin, wycieczki zagraniczne ze Szczecina - Hiszpania, Gruzja i inne, wakacje jednodniowe i wielodniowe. Wondertours - Zadziwiamy pozytywnie. » Hotel Helios
SKANDYNAWIA - UROKI PÓŁNOCY
SKANDYNAWIA - UROKI PÓŁNOCY
(01.09-04.09.2020 - 4 DNI ZA 1499 ZŁ)

Hotel Helios **** znajduje się w centrum Lloret de Mar, zaledwie 150 metrów od plaży. Oferuje on taras i klimatyzowane pokoje 2 os. z balkonem, telewizorem i łazienką. Wyżywienie przeznaczone dla naszych uczestników jest podawane w postaci bufetu szwedzkiego z ogromną ilością jedzenia do wyboru, poprzez sałatki, surówki, dania mięsne, rybne, owoce morza, ziemniaki, ryż, kaszę, jogurty, desery, szampan, chleb i wiele innych. Na pokój do kolacji przeznaczona jest 1,5 litrowa woda wysokiej klasy. W hotelu wyznaczony zostanie pokój rehabiltacyjny do masażu.

Udogodnienia w pokoju: taras, telewizor, telefon, telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, biurko, ogrzewanie, drewniana podłoga / parkiet, szafa / garderoba, prysznic, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, wanna lub prysznic, papier toaletowy, lodówka, budzenie na życzenie, ręczniki, pościel, dojazd windą na wyższe piętra, bezpłatne WiFi dostępne we wszystkich pokojach, sejf (dodatkowo płatny).

 

*Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do osób o podobnym wieku lub płci bez żadnych dopłat. W przypadku gdy nie znajdziemy takiej osoby na wyjeździe, wówczas jedynka przyznawana jest samoistnie bez dodatkowych opłat. Jeżeli natomiast uczestnikowi zależy wyłącznie na zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, bez względu na to jak się ułoży rooming lista, wówczas dopłata wynosi + 500 zł (odnosi się ona zarówno do noclegów w Hiszpanii jak i tych tranzytowych).

**Możliwość zakwaterowania w pokoju 3 os. dla chętnych

*** Hotel jest przykładowym obiektem na wycieczce. Biuro zastrzega, że obiekt może różnić się od proponowanego przy zachowaniu standardu 4* z maksymalną odległością do morza 550 m. 

 

Zapisz się do newslettera