LAZUROWE WYBRZEŻE

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

DZIEŃ PIERWSZY: Całodniowy przejazd przez Polskę i Niemcy. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu w pobliżu Austriackiej granicy. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ DRUGI: Śniadanie. Przejazd do Liechtensteinu. Zwiedzanie Vaduz będącego stolicą tego mikropaństwa. Podczas spaceru zobaczymy m.in. katedrę św Floriana, siedzibę rządu i parlamentu, Stadtle – główny deptak miasta czy też położony na wzgórzu pałac, będący siedzibą książąt Liechtensteinu. Przejazd przez Szwajcarię i Włochy. Zakwaterowanie w hotelu na Lazurowym Wybrzeżu. Obiadokolacja. Nocleg

DZIEŃ TRZECI:  Śniadanie. Dzień wolny przeznaczony na plażowanie i zapoznanie się z okolicą. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ CZWARTY:  Śniadanie. Przejazd do Nicei – nieformalnej stolicy Lazurowego Wybrzeża. Zwiedzanie miasta obejmujące m.in. Stare Miasto z Operą, Pałacem Sprawiedliwości czy uważaną za jeden z najpiękniejszych kościołów barokowych na świecie Kaplicą Miłosierdzia. W programie także spacer Promenadą Anglików, Starym Portem oraz wspaniała panorama miasta ze Wzgórza Zamkowego. Przejazd do Grasse, miasta słynącego z produkcji perfum, znanego także za sprawą głośnej książki „Pachnidło” i filmu pod tym samym tytułem. Zwiedzanie z przewodnikiem perfumerii, zakończone wizytą w sklepie firmowym. Następnie przejazd do Monaco – mini-państwa, w którym rezydują liczni milionerzy, jak również gwiazdy sportu, filmu czy estrady. Zobaczymy m.in. budynek oceanarium, Pałac Książęcy, kościół św. Mikołaja z relikwiami św. Dewoty i grobami władców księstwa czy też kasyno Monte Carlo. Powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ PIĄTY:  Śniadanie. Następnie zwiedzanie Cannes – luksusowego kurortu słynącego z odbywającego się tu co roku festiwalu filmowego. Na trasie spaceru m.in. Promenada Croisette, ekskluzywny hotel Carlton, Pałac Festiwalowy i Aleja Gwiazd. Następnie przejazd do St Tropez – kurortu znanego za sprawą Brigitte Bardot i filmów z Louisem de Funes. Zobaczymy tu słynny posterunek żandarmerii, cytadelę czy Stary Port z przycumowanymi luksusowymi jachtami.  Popołudniu powrót do miejsca zakwaterowania. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ SZÓSTY: Śniadanie. Przejazd do Marsylii. Zwiedzanie prowansalskiej stolicy, uchodzącej za najbardziej różnorodne i wielokulturowe miasto we Francji. Zobaczymy Stary Port z przypominającym twierdzę opactwem św. Wiktora czy katedrą La Mayor. Przespacerujemy się też po murach Fortu św. Jana, skąd będziemy mieli najlepszą panoramę tej części miasta. Odwiedzimy najstarszą część Marsylii Le – Panier. W tej najbarwniejszej dzielnicy Marsylii odwiedzimy m.in. jej najcenniejszy zabytek, jakim jest XVII – wieczny kompleks La Vieille Charite, służący niegdyś jako przytułek. Zobaczymy też górująca nad miastem bazylikę Notre Dame de la Garde, u stóp której rozpościera się piękny widok na miasto, a także imponujący pałac Longchamp z efektownymi fontannami i kaskadami na jego tyłach. Czas wolny w okolicach portu. Powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ SIÓDMY: Śniadanie. Dzień wolny lub wycieczka fakultatywna „Kaniony i Wąwozy” płatna (25 euro/os.). Na początku wycieczki zobaczymy Wielki Kanion Verdon. Ten cud natury, nazywany jest „Europejskim Kolorado”. Miejscami osiąga ponad 700 m. głębokości, zaś jego dnem wije się rzeka spiętrzona w liczne jeziora. W dalszej części dnia wizyta w pięknym miasteczku Moustiers Sainte – Marie, położonym u podnóża stromej skały przeciętej wąwozem. Zobaczymy tu m.in. XII – wieczny kościółek czy zbudowaną na skalnej półce kaplicę Notre Dame de Beauvoir pochodzącą z tego samego okresu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ ÓSMY: Śniadanie. Przejazd przez Włochy, Szwajcarię i Austrię. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu w Niemczech. Obiadokolacja. Nocleg

DZIEŃ DZIEWIĄTY: Śniadanie. Przejazd przez Niemcy i Polskę. 

 

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna grupa to co najmniej 18 osób. Optymalnie zalecamy organizację dla przedziału 40-55 osób na autokar. Im więcej osób, tym lepsza cena. Program stworzony został pod wyjazd ze Szczecina. Dopuszczamy możliwość modyfikacji programu pod inne miejsce zbiórki, lub stworzenie nowego programu dostosowanego do zamówienia. Chcąc poznać szczegóły cenowe oferty i ustalić ważne kwestie organizacyjne skontaktuj się z Nami mailowo, lub telefonicznie wybierając w wirtualnej centrali profil klienta grupowego.

 

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin