MAJORKA – BALEARSKA PIĘKNOŚĆ

TERMIN: 04.06-11.06.2024 | 3599 ZŁ – BRAK MIEJSC

1 DZIEŃ: Zbiórka wg rozkładu w dole oferty. Przejazd do Berlina. Przelot na Majorkę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do miejscowości Port de Soller, a w dalszym planie wycieczka zabytkowym drewnianym tramwajem do miejscowości Soller. Zwiedzanie miasta, a następnie przejazd do Valdemosy, gdzie zobaczymy zakon Kartuzów, w którym mieszkał niegdyś Fryderyk Chopin z francuską pisarką George Sand. Wolny czas z możliwością degustacji likierów majorkańskich. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd w okolice Porto Cristo, gdzie odwiedzimy kompleks „Smocze Jaskinie”. Tego dnia czeka nas przeprawa łódkami po podziemnym jeziorze Martel, koncert muzyki klasycznej w świetnych warunkach akustycznych, oraz liczne imponujące formacje naciekowe, o których pierwsze wzmianki można było znaleźć już w średniowieczu. W dalszym etapie wycieczki przejazd do Es Pontes, gdzie z punktu widokowego zobaczymy niezwykłą formacje skalną naturalnie tworzącą most na morzu. W drodze powrotnej przystanek w miejscowości Cala Figuera uważanej za najpiękniejsze miasteczko rybackie na Majorce. Nie brak tu malowniczych zakątków, kolorowych łódek i garaży dla kutrów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do miejscowości Santa Ponca. Rejs wzdłuż wysp Malgrats z przystankiem na kąpiel. Następnie zwiedzanie miasta Palma de Mallorca. Zobaczymy tu m in: La Ramblę, Pałac Królewski, Dawną Giełdę Towarów, czy katedrę La Seu. Czas wolny w dzielnicy nadmorskiej. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

7 DZIEŃ:  Śniadanie. Na początek dnia przejazd i wizyta w Lluc, gdzie znajduje się najważniejsze sanktuarium maryjne na Majorce poświęcone Czarnej Madonnie. Zobaczymy tu m in. kościół z ogrodem botanicznym. Przejazd do Sa Calobra do której dotrzemy wijącą się serpentynami, jedną z najbardziej spektakularnych dróg w Europie. Sesja fotograficzna, po której nastąpi czas wolny w rybackiej wiosce Sa Calobra, a następnie  spacer do wąwozu Torrent de Pareis. Powrót przez góry Sierra de Tramuntana w kierunku miejscowości Pollenca.  Przejazd na punkt widokowy Es Colomer na półwyspie Formentor i czas na zdjęcia. Zwiedzanie Alcudii, jednego z najładniejszych miast na Majorce. Na trasie wycieczki brama miejska, średniowieczne mury, ratusz ze starówką, rezydencje notabli, biblioteka balearska, czy teatr rzymski z I wieku. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ: Wykwaterowanie z lunch pakietem. Przejazd na lotnisko. Lot powrotny do Berlina. Powrót wg rozkładu.

 

Sprawdź nasze zakwaterowanie

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące obsługi i rezerwacji.


CENA ZAWIERA: Transfery lotniskowe, loty, lokalny transport na Majorce, 7 noclegów w hotelu *** , opieka pilota/przewodnika śniadań i obiadokolacji, ubezpieczenie,

CENA NIE ZAWIERA: Opłata programowa uwzględniająca bilety wstępu, lokalnych przewodników, rejs, tourguidy (125 euro).

*Pasażer może nadać na każdy lot jeden bagaż rejestrowany do 20 kg (80 cm x 120 cm x 120 cm), oraz wziąć ze sobą dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 40x25x20 cm (10 kg.)

 

Stargard: Wyjazd: 08:00 Stacja Circle K, ul. Szczecińska | Powrót ok. 13:00

Szczecin: Wyjazd: 08:30 Przystanek Kaufland wyjazd, powrót Sanktuarium.| Powrót ok. 12:30

Szczecin: Wyjazd: 08:45 Trasa Zamkowa, przedłużenie Placu Żołnierza, zatoczka przy domkach profesorskich w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich, naprzeciwko placu Solidarności, pomiędzy ulicami Farna i Mariacka) | Powrót ok. 12:15

 

Kod wycieczki: Termin wycieczki: Cena wycieczki:
MAJ1 04.06-11.06.2024 3599 ZŁ – BRAK MIEJSC

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin