SKANDYNAWIA

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

PIERWSZY DZIEŃ: Przejazd do Danii. Przyjazd do Hirtshals. Wizyta w jednym z najciekawszych oceanarium w Europie. Możliwe będzie w nim podpatrzenie procesu karmienia fok, oraz przyjrzenia się z bliska wielu gatunkom morskich stworzeń, w tym olbrzymiej unikalnej w naszych wodach morskich rybie Samogłów. W dalszej kolejności wizyta na latarni morskiej, z której rozpościera się okazały widok na Morze Północne. Czas wolny w pobliżu urokliwego deptaku, portu i plaży. Zaokrętowanie się na prom płynący do Stavanger w kabinach 2 lub 4 osobowych z własną łazienką (wg zamówionego standardu). Wyśmienita kolacja w postaci szwedzkiego stołu. Możliwość udziału w dyskotece, lub koncercie odbywającym się na statku. Nocleg.

DRUGI DZIEŃ: Wyśmienite śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Zejście z promu bez bagaży. Przejazd na Preikestolen, będącym jednym z najbardziej popularnych klifów w Norwegii. Zwykło się nazywać go „Skałą Stołem” lub „Skałą Półką”. Spacer urokliwą trasą z licznymi punktami widokowymi, idealnymi do robienia zdjęć. Na szczycie czekać nas będzie najbardziej malowniczy pejzaż fiordów, przy którym zachwycimy się potęgą natury. Po wizycie w Preikestolen przejazd do Stavanger. Podczas spaceru po mieście zobaczymy m in. katedrę Domkirke, która zachowała jako jedyna w Norwegii swój oryginalny średniowieczny wygląd i wystrój. Inną atrakcją miasta będzie z pewnością też najlepiej zachowany w Europie kompleks drewnianych zabudowań składający się z ponad 170 drewnianych domów. Powrót na statek. Wyśmienita obiadokolacja w postaci szwedzkiego stołu. Możliwość korzystania z atrakcji na miejscu. Nocleg.

TRZECI DZIEŃ: Wyśmienite śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Wyokrętowanie. Przejazd do Kopenhagi. Zwiedzanie miasta. W programie m in. zamek rodziny królewskiej Amalienborg, będący niezwykłym przykładem architektury rokoko, zamek Rosenborg jako dawna rezydencja podmiejska królów Dani, czy obecny parlament a niegdyś pałac Christianborg. Tego dnia ujrzymy ponadto monumentalny gmach Opery Kopenhaskiej z imponującym wnętrzem oraz odpoczniemy w najbardziej fotografowanym zakątku miasta, będącym jednocześnie kanałem portowym z XVII wieku. Atrakcją z pewnością będzie także przejazd przez dzielnicę Christianię, słynącą z hipisowskiego ducha wolności, oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcia z symbolem miasta, czyli syrenką kopenhaską. Po zwiedzenie Kopenhagi udamy się do Malmoe. Tam zobaczymy plac Stortorget, renesansowy ratusz, pomnik Gustawa Adolfa oraz rzeźbę muzykantów. Podczas spaceru po starówce zajrzymy także na Lilla Torg – mały rynek będący sercem miasta, oraz nabrzeże z którego będzie widać Most Oresund czy Turning Torso – jeden z najwyższych mieszkalnych budynków w Europie. Przejazd do Ystad. Zaokrętowanie. Obiadokolacja na statku. Nocleg w kabinach 2 lub 4 osobowych z własnymi łazienkami (wg zamówionego standardu).

CZWARTY DZIEŃ: Śniadanie na statku. Wyokrętowanie. Powrót.

 

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna grupa to co najmniej 18 osób. Optymalnie zalecamy organizację dla przedziału 40-55 osób na autokar. Im więcej osób, tym lepsza cena. Program stworzony został pod wyjazd ze Szczecina. Dopuszczamy możliwość modyfikacji programu pod inne miejsce zbiórki, lub stworzenie nowego programu dostosowanego do zamówienia. Chcąc poznać szczegóły cenowe oferty i ustalić ważne kwestie organizacyjne skontaktuj się z Nami mailowo, lub telefonicznie wybierając w wirtualnej centrali profil klienta grupowego.

 

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin