TROPICAL ISLANDS

18.02.2023 | CENA: 149 ZŁ – ZREALIZOWANO

Zbiórka uczestników według rozkładu w dole oferty. Przejazd do miejscowości Krausnick w Brandenburgii, gdzie znajduje się „Tropical Island” – wodny park rozrywki o łącznej powierzchni 66000 m². Umiejscowiony w dawnej hali produkcyjnej sterowców, będącej jednocześnie jedną z największych samonośnych konstrukcji świata kompleks stanowi prawdziwą oazę tropikalnego klimatu odporną na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Wnętrze podzielone jest na kilka obszarów – są to: Wioska Tropikalna z obiektami dla których wzorem były autentyczne budowle z m.in. z Bali czy Borneo, Las Tropikalny, w którym znajdziemy ponad 600 gatunków drzew tropikalnych wśród których żyją m.in. flamingi, pawie czy bażanty, Morze Południowe wraz z 200 – metrową plażą oraz Laguna z jacuzzi i wodospadami, gdzie temperatura wody wynosi 32°C. Znajdziemy tu także klub dla dzieci Tropino wraz z brodzikiem, wiaderkami, platformą do zabawy i fontanną, pasaż sklepowy liczne punkty gastronomiczne czy też Amazonię – zewnętrzne baseny z podgrzewaną wodą. Przewidywany czas pobytu w „Tropical Island” – ok. 7,5 godziny. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót i zakończenie wycieczki według rozkładu w dole oferty.

 

Szczecin: Wyjazd: 07:00 | Powrót ok. godz. 20:15 (Trasa Zamkowa, przedłużenie Placu Żołnierza, zatoczka przy domkach profesorskich w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich, naprzeciwko placu Solidarności, pomiędzy ulicami Farna i Mariacką).

Słoneczne: Wyjazd 07:15 | Powrót ok. 20:00 (przystanek przy Sanktuarium i Kauflandzie na powrocie)

 

Sprawdź nasze inne oferty dostępne w sprzedaży:

 

CENA ZAWIERA: Przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW

CENA NIE ZAWIERA: Biletów wstępu (39,5 euro dorośli, 33 euro dzieci, uczniowie, studenci seniorzy od lat 65, osoby z niepełnosprawnością ponad 70%. Osoby uprawnione do zniżki zobowiązane są do okazania przy wejściu dokumentu potwierdzającego zniżkę).

 

Kod wycieczki: Termin wycieczki: Cena wycieczki:
Brak kodu 18.02.2023 149 ZŁ – ZREALIZOWANO

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin