BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
TERMIN: 13.10-17.10.2022 | CENA: 899 ZŁ.

 TROPICAL ISLANDS

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

Zbiórka uczestników wg programu w dole oferty. Miejsca i godziny zbiórek w opisie. Przejazd do miejscowości Krausnick w Brandenburgii, gdzie znajduje się „Tropical Islands” – wodny park rozrywki o łącznej powierzchni 66000 m². Umiejscowiony w dawnej hali produkcyjnej sterowców, będącej jednocześnie jedną z największych samonośnych konstrukcji świata kompleks stanowi prawdziwą oazę tropikalnego klimatu odporną na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Wnętrze podzielone jest na kilka obszarów – są to: Wioska Tropikalna z obiektami dla których wzorem były autentyczne budowle z m.in. z Bali czy Borneo, Las Tropikalny, w którym znajdziemy ponad 600 gatunków drzew tropikalnych wśród których żyją m.in. flamingi, pawie czy bażanty, Morze Południowe wraz z 200 – metrową plażą oraz Laguna z jacuzzi i wodospadami, gdzie temperatura wody wynosi 32°C. Znajdziemy tu także klub dla dzieci Tropino wraz z brodzikiem, wiaderkami, platformą do zabawy i fontanną, pasaż sklepowy liczne punkty gastronomiczne czy też zjeżdżalnie począwszy od łagodnych ślizgawek familijnych, aż po Turbo Ślizgawkę na której można osiągnąć prędkość do 70 m/h. Przewidywany czas pobytu w „Tropical Island” – ok. 9 godzin, do godziny 19:00. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót i zakończenie wycieczki wg rozkładu zbiórek w dole oferty.

 

CENA ZAWIERA: Transport, opieka pilota, ubezpieczenie KL/NNW

CENA NIE ZAWIERA: Biletu wstępu do Tropical Islands (normalny  – 30 euro),  dla dzieci, uczniów, studentów seniorów od lat 65, osób z niepełnosprawnością ponad 70% (ulgowy – 25 euro), lub Biletu Łączonego Tropical Islands + Strefa Saun (normalny  – 36 euro), (ulgowy – 30 euro). Płatność euro w autobusie. Osoby uprawnione do zniżki zobowiązane są do okazania przy wejściu dokumentu potwierdzającego zniżkę. W drodze na Tropical Island należy określić zadeklarowany bilet (normalny do Tropical Islands/ ulgowy do Tropical Islands, lub normalny do Tropical Islands ze strefą saun/ulgowy do Tropical Islands ze strefą saun) i uiścić stosowną opłatę w euro. 

 

Stargard: Wyjazd: 06:15 (Stacja Circle K, ul. Szczecińska) | Powrót ok. 22:45

Szczecin: Wyjazd: 07:00 (Trasa Zamkowa, zatoczka autokarowa)  | Powrót ok. 22:00

Sprawdź miejsce zbiórki:

 

*Możliwość modyfikacji oferty oraz organizacji wyjazdów z innych miejsc niż wskazane w ofercie jako miejsca zbiórki.

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych (co najmniej 18 osób, optymalnie 40-55, lub w specjalnej organizacji dla większej ilości osób). Ilość osób wpływa na cenę finalną, zwłaszcza przy grupach poniżej 40 osób.

Zapisz się do newslettera