INFORMACJE W SPRAWIE USŁUG DODATKOWYCH

 

Usługa Wondertours Priorytet pozwala na wejście do autokaru i zajęcie preferowanego miejsca przed innymi. Może zostać zgłoszona tylko na etapie dokonywania rezerwacji wyjazdowej. W trakcie obsługi rezerwacji nie ma możliwości dokupienia usługi i dodania jej do obowiązującej umowy.  Usługa nie dotyczy rezerwacji miejsc w samolocie. Organizator dokłada wszelkich starań aby osoby z wykupioną usługą weszły do autokaru bez zbędnego stresu przed innymi. Nie odpowiada jednak za czynniki niezależne tj. przedwczesne otworzenie drzwi przez kierowcę autokaru, lub działanie nieprzewidziane np. z kontrahentem lokalnym w kraju innym niż Polska. Oczywiście dokłada też  starań żeby uniknąć takich sytuacji. Pilot posiada informacje na liście o wykupieniu usługi dodatkowej i stara się pomóc w znalezieniu dogodnego miejsca w ramach rozsądnych działań, a nie za wszelką cenę. Osoba z opcją Wondertours Priorytet nie może zająć więcej miejsc niż jej przysługuje, co oznacza również że jeżeli wykupi opcję Priorytet tylko dla siebie bez uwzględnienia innych towarzyszy podróży, nie może zająć miejsca innego niż własne.  Jeśli usługę Wondertours Priorytet wykupi więcej niż jedna osoba czy grupa obowiązuje kolejność wpływania płatności z wykupioną usługą. Nie podajemy informacji mailowo i telefonicznie na którym miejscu względem wsiadania się Państwo znajdą przed zakupieniem usługi. Przy akceptacji pola „Rezerwuję opcję Wondertorus Priorytet” zgadzamy się na doliczenie kwoty do umowy w wysokości:

 

25 zł/os. – Wyjazdy jednodniowe

50 zł/os. – Wyjazdy 2-5 dni

75 zł/os. – Wyjazdy powyżej 5 dni.

W naszym Biurze istnieje możliwość zapisania się na wycieczkę z ujętym ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji. Wycieczki z wliczonym ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji kształtują się względem ceny podstawowej następująco:

-Dla imprez do 700 zł (nie prowadzimy ubezpieczeń od kosztów rezygnacji)

-Dla imprez w przedziale 700-1400 zł (+50 zł/os.)

-Dla imprez powyżej kwoty 1400 zł (+100 zł/os.)

-Dla imprez powyżej kwoty 3000 zł (+150 zł/os.)

W celu zapisania się na wycieczkę objętą Ubezpieczeniem od Kosztów Rezygnacji, należy wpisać kod interesującej Nas wycieczki, oraz zaznaczyć opcję „Rezerwuję z Ubezpieczeniem od Kosztów Rezygnacji” przy dokonywaniu rezerwacji. Kwota ubezpieczenia dodatkowego zostanie uwzględniona na umowie, chyba że cena imprezy nie przekracza 700 zł. Po dokonanej rezerwacji i otrzymaniu umowy wyjazdowej nie ma możliwości zawarcia ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji. Warunki Ubezpieczenia  znajdują się tutaj OWU Koszty rezygnacji z imprezy 

W przypadku zaznaczenia pola opcjonalnego z Ubezpieczeniem od Kosztów Rezygnacji zgadzamy się na zawarcie umowy na wycieczce z kwotą doliczoną zależną od ceny zamawianej wycieczki.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin