INFORMACJE W SPRAWIE USŁUG DODATKOWYCH

 

Usługa Wondertours Priorytet pozwala na wejście do autokaru i zajęcie preferowanego miejsca przed innymi. Może zostać zgłoszona tylko na etapie dokonywania rezerwacji wyjazdowej. W trakcie obsługi rezerwacji nie ma możliwości dokupienia usługi i dodania jej do obowiązującej umowy.  Usługa nie dotyczy rezerwacji miejsc w samolocie. Organizator dokłada wszelkich starań aby osoby z wykupioną usługą weszły do autokaru bez zbędnego stresu przed innymi. Nie odpowiada jednak za czynniki niezależne tj. przedwczesne otworzenie drzwi przez kierowcę autokaru, lub działanie nieprzewidziane np. z kontrahentem lokalnym w kraju innym niż Polska. Oczywiście dokłada też  starań żeby uniknąć takich sytuacji. Pilot posiada informacje na liście o wykupieniu usługi dodatkowej i stara się pomóc w znalezieniu dogodnego miejsca w ramach rozsądnych działań, a nie za wszelką cenę. Osoba z opcją Wondertours Priorytet nie może zająć więcej miejsc niż jej przysługuje.  Jeśli usługę Wondertours Priorytet wykupi więcej niż jedna osoba czy grupa obowiązuje kolejność wpływania płatności z wykupioną usługą. Nie podajemy informacji mailowo i telefonicznie na którym miejscu względem wsiadania się Państwo znajdą przed zakupieniem usługi. Przy akceptacji pola „Rezerwuję opcję Wondertorus Priorytet” zgadzamy się na doliczenie kwoty do umowy w wysokości:

 

25 zł/os. – Wyjazdy jednodniowe

50 zł/os. – Wyjazdy 2-5 dni

75 zł/os. – Wyjazdy powyżej 5 dni.

W naszym Biurze istnieje możliwość zapisania się na wycieczkę z ujętym ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji. Wycieczki z wliczonym ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji kształtują się względem ceny podstawowej następująco:

-Dla imprez do 700 zł (nie prowadzimy ubezpieczeń od kosztów rezygnacji)

-Dla imprez w przedziale 700-1400 zł (+50 zł/os.)

-Dla imprez powyżej kwoty 1400 zł (+100 zł/os.)

-Dla imprez powyżej kwoty 3000 zł (+150 zł/os.)

W celu zapisania się na wycieczkę objętą Ubezpieczeniem od Kosztów Rezygnacji, należy wpisać kod interesującej Nas wycieczki, oraz zaznaczyć opcję „Rezerwuję z Ubezpieczeniem od Kosztów Rezygnacji” przy dokonywaniu rezerwacji. Kwota ubezpieczenia dodatkowego zostanie uwzględniona na umowie, chyba że cena imprezy nie przekracza 700 zł. Po dokonanej rezerwacji i otrzymaniu umowy wyjazdowej nie ma możliwości zawarcia ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji. Warunki Ubezpieczenia  znajdują się tutaj OWU Koszty rezygnacji z imprezy 

W przypadku zaznaczenia pola opcjonalnego z Ubezpieczeniem od Kosztów Rezygnacji zgadzamy się na zawarcie umowy na wycieczce z kwotą doliczoną zależną od ceny zamawianej wycieczki.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin