BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
TERMIN: 13.10-17.10.2022 | CENA: 899 ZŁ.

WARSZAWSKI SEN

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

DZIEŃ PIERWSZY: Wyjazd do Warszawy wg rozkładu zbiórek. Dojazd do stolicy. Zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Starego Miasta. W programie: Zamek Królewski (optymalne wejście uzależnione od dostępności biletów), ul. Świętojańska, Archikatedra św. Jana, Kanonie, Rynek Starego Miasta, mury miejskie, najwęższa kamienica i najkrótsza ulica w Warszawie, Gnojna Góra, oraz pomniki Małego Powstańca i szewca Jana Kilińskiego. W dalszym etapie wycieczki Krakowskie Przedmieścia, gdzie zobaczymy m in: pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Uniwersytet Warszawski, kościół św. Krzyża, pomnik Mikołaja Kopernika, Grób Nieznanego Żołnierza ze zmianą warty, ogród Saski, Teatr Wielki Opery i Baletu. Przejazd na Stadion Narodowy będącym głównym obiektem sportowym w kraju, gdzie rozgrywane są m in. mecze reprezentacji. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ DRUGI: Śniadanie. Przejazd do Wilanowa. Spacer po parku i zwiedzanie wnętrz pałacu oraz Oranżerii Królewskich z przewodnikiem. Ciekawostki związane z życiem Jana III Sobieskiego. Następnie spacer po terenie Łazienek Królewskich, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty z zewnątrz, a także kilka wybranych (zależnie od dostępności) wewnątrz. W dalszym etapie dnia wizyta w Muzeum Historii Żydów Polskich. Tematyczne zwiedzanie z przewodnikiem w dwóch grupach. Na koniec przejazd obok Pałacu Kultury i Nauki oraz kompleksu Złote Tarasy. Czas na zakupy. Obiadokolacja. Możliwość organizacji przejazdu na wybrany przez grupę spektakl teatralny. Nocleg.

DZIEŃ TRZECI: Śniadanie. Przejazd z pilotem do ogrodów BUW umiejscowionych na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, skąd rozciąga się wspaniały widok na Warszawę. Następnie wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Na koniec pobytu odwiedziny w warszawskim Zoo z lekcją edukacyjną. Przejazd do Szczecina i powrót po północy następnego dnia, ok. godziny 02:00. Po drodze jedna przerwa z możliwością zjedzenia szybkiego posiłku.

DZIEŃ CZWARTY: Powrót po północy. Zakończenie wycieczki wg rozkładu zbiórek.

 

Szczecin: Wyjazd 04:00 (Trasa Zamkowa, zatoczka autokarowa)  | Powrót ok. 02:00

Sprawdź miejsce zbiórki:

 

CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem, 2 noclegi, 2 śniadania i obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie

CENA NIE ZAWIERA: Opłaty programowej uwzględniającej bilety wstępu, lokalnego przewodnika i zestawy TG (100 zł).

 

*Możliwość modyfikacji oferty oraz organizacji wyjazdów z innych miejsc niż wskazane w ofercie jako miejsca zbiórki.

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych (co najmniej 18 osób, optymalnie 40-55, lub w specjalnej organizacji dla większej ilości osób). Ilość osób wpływa na cenę finalną, zwłaszcza przy grupach poniżej 40 osób.

Zapisz się do newslettera