WARSZAWSKI SEN

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

DZIEŃ PIERWSZY: Wyjazd do Warszawy , zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Starego Miasta. W programie: Zamek Królewski (optymalne wejście uzależnione od dostępności biletów), ul. Świętojańska, Archikatedra św. Jana, Kanonie, Rynek Starego Miasta, mury miejskie, najwęższa kamienica i najkrótsza ulica w Warszawie, Gnojna Góra, oraz pomniki Małego Powstańca i szewca Jana Kilińskiego. W dalszym etapie wycieczki Krakowskie Przedmieścia, gdzie zobaczymy m in: pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Uniwersytet Warszawski, kościół św. Krzyża, pomnik Mikołaja Kopernika, Grób Nieznanego Żołnierza ze zmianą warty, ogród Saski, Teatr Wielki Opery i Baletu. Przejazd na Stadion Narodowy będącym głównym obiektem sportowym w kraju, gdzie rozgrywane są m in. mecze reprezentacji. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ DRUGI: Śniadanie. Przejazd do Wilanowa. Spacer po parku i zwiedzanie wnętrz pałacu oraz Oranżerii Królewskich z przewodnikiem. Ciekawostki związane z życiem Jana III Sobieskiego. Następnie spacer po terenie Łazienek Królewskich, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty z zewnątrz, a także kilka wybranych (zależnie od dostępności) wewnątrz. W dalszym etapie dnia wizyta w Muzeum Historii Żydów Polskich. Tematyczne zwiedzanie z przewodnikiem w dwóch grupach. Na koniec przejazd obok Pałacu Kultury i Nauki oraz kompleksu Złote Tarasy. Czas na zakupy. Obiadokolacja. Możliwość organizacji przejazdu na wybrany przez grupę spektakl teatralny. Nocleg.

DZIEŃ TRZECI: Śniadanie. Przejazd z pilotem do ogrodów BUW umiejscowionych na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, skąd rozciąga się wspaniały widok na Warszawę. Następnie wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Na koniec pobytu odwiedziny w warszawskim Zoo z lekcją edukacyjną. Przejazd do Szczecina i powrót po północy następnego dnia, ok. godziny 02:00. Po drodze jedna przerwa z możliwością zjedzenia szybkiego posiłku.

DZIEŃ CZWARTY: Powrót po północy.

 

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna grupa to co najmniej 18 osób. Optymalnie zalecamy organizację dla przedziału 40-55 osób na autokar. Im więcej osób, tym lepsza cena. Program stworzony został pod wyjazd ze Szczecina. Dopuszczamy możliwość modyfikacji programu pod inne miejsce zbiórki, lub stworzenie nowego programu dostosowanego do zamówienia. Chcąc poznać szczegóły cenowe oferty i ustalić ważne kwestie organizacyjne skontaktuj się z Nami mailowo, lub telefonicznie wybierając w wirtualnej centrali profil klienta grupowego.

 

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin