Chorwacja All Inclusive – Promocja oferty

Dodano: 28 lis 2022

 

Zanim trafiłem pierwszy raz do Chorwacji nie myślałem o tym, że to będzie kraj, który odwiedzać będę każdego roku, nierzadko nawet kilkukrotnie. Po swoich pierwszych sezonach pracy jako rezydent w Czarnogórze i Bułgarii wykazałem się umiejętnościami organizacyjnymi dzięki czemu trafiłem do Makarskiej w Chorwacji. Tam jako student poczułem, że odnalazłem swoje powołanie do pracy w zawodzie, ucząc się w roku szkolnym, a pracując w wakacje. W ciągu kilku lat zdołałem pokochać kraj, który przejechałem wzdłuż i wszerz odwiedzając wiele znanych z przewodników miejsc. Rzecz jasna poznałem przy tym również niezliczoną ilość miejsc tych mniej oczywistych. Dziś jako właściciel Biura Podróży chcę zaproponować Wam wyjazd, który jest dla mnie szczególny pod kątem programu i proponowanego zakwaterowania. Wondertours od początków swojej działalności na Riwierę Makarską wysłało już z pewnością ponad 1000 osób. Nasza Adriatycka Przygoda z noclegami w pensjonatach cieszyła się sporą popularnością, ale w tym sezonie postawiliśmy na współpracę z hotelem. Dlaczego zmieniliśmy Naszą ofertę? Mimo pozytywnych komentarzy, czuliśmy od dawna, że chcielibyśmy zapewniać Wam wyższy standard wypoczynku na tym kierunku. Wcześniej warunki jak w ofercie All-In Chorwacji oferowaliśmy tylko specjalnym grupom na zamówienie.

 Hotel Labineca w Gradac z Naszej nowej oferty znajduje się tuż przy plaży, a każdy pokój zamówiony dla Was posiada przestrzenny rozkład, balkon i widok na morze. Czyż sama myśl wpatrywania się w morskie fale przy zachodzie, czy wschodzie słońca nie jest kusząca? Ciężko nasycić się jednak tylko patrzeniem, więc kąpiel w Adriatyku jest tam na wyciągnięcie ręki, tak samo jak możliwość opalania się. Jadrański śródziemnomorski klimat umożliwia kąpiele już na początku maja, więc nie martwcie się ewentualną temperaturą wody w czerwcu. Jeśli jakimś cudem zmęczy Was słona woda, to na terenie Naszego ośrodka można będzie kąpać się również na basenie z wodą słodką. Leżaki na terenie obiektu dać mogą ponadto wytchnienie amatorom dobrych książek, lub zwolennikom napojów alkoholowych. Bar z alkoholem jest czynny w Naszym hotelu od godziny 10:00 do 23:00. Hotel dla Naszych gości zapewnia dodatkowo program animacji podczas, którego możecie się świetnie bawić, bez konieczności szukania dla siebie specjalnych wieczornych atrakcji. Bufetowe jedzenie z pewnością sprawi, że nie będziecie chodzić głodni, a przy wyborze dań Waszym największym zmartwieniem może być tylko ilość rzeczy, które będą do spróbowania, oraz dylemat związany z przysłowiowym dbaniem o linię. Jeżeli nie zadowoli Was kilkudniowy relaks nad morzem możecie dodatkowo skorzystać z trzech przygotowanych przez Nas wycieczek wkalkulowanych w cenę. Nie są one obowiązkowe, ale możecie się na nie wybrać zgodnie z Waszymi chęciami danego dnia.

 Na początek proponujemy Wam wyjazd do najbardziej rozpoznawalnego miejsca w całej Chorwacji, czyli Dubrownika nazywanego „Perłą Adriatyku”. Poza zwiedzaniem miasta z Naszą uroczą przewodniczką, w planie mamy również atrakcyjne punkty widokowe oraz degustacje tradycyjnych, świeżych produktów od Naszych znajomych dostawców prosto z „Chorwackiej Kalifornii”. Czas trwania 09:00-19:00. Inną propozycją jest odwiedzenie dwóch miast wpisanych na listę światowego dziedzictwa Unesco. Podczas tej wyprawy zobaczycie Split, czyli największe portowe miasto w kraju, z zachowanym w bardzo dobrym stanie kompleksem pałacowym Dioklecjana z IV w., oraz niesamowite miasto Trogir połączone dwoma mostami z wyspą Ciovo, na której to znajduje się zabytkowa starówka. Czas trwania: 09:00-19:00

Ostatnia z propozycji programowych to wycieczka podczas, której popłyniemy na jedną z najciekawszych i najpiękniejszych wysp w kraju Korculę, na której urodzić się miał słynny podróżnik Marco Polo. Po jej zwiedzeniu udamy się na inną wyspę Badiję, na której karmić będziemy mogli tutejsze daniele i jelenie, lub po prostu wypoczywać na plaży. To nie jedyne atrakcje przewidziane w tym dniu, bowiem zatrzymamy się jeszcze w trakcie trwania wycieczki przy najbardziej znanej winiarni w Chorwacji degustując lokalne trunki. Na powrocie przerwa w Ston przy tutejszym „chińskim murze”. Czas trwania 09:00-19:00.Na każdą wycieczkę po obfitym bufetowym śniadaniu będziecie mogli zabrać prowiant obiadowy, więc do bufetowej obiadokolacji na pewno będziecie syci. Umiarkowanie wczesne powroty umożliwiać będą Wam korzystanie z opcji All Inclusive na barze do godz. 23:00. Jeśli proponowane wycieczki nie będą dla Was wystarczającym zapełnieniem czasu mamy również przewidziane opcje fakultatywne, tj. rejs na półwysep Peljesac i wyspę Hvar z napojami i obiadem w cenie, oraz całodniową wycieczkę do Bośni. W drodze powrotnej zwiedzamy dodatkowo najstarsze miasto w Chorwacji, miejscowość słynącą z morskich organów i jeden z dwóch najważniejszych Parków Narodowych w kraju. To wszystko zanim nie dotrzemy na nocleg do Zagrzebia, który również zwiedzimy przed powrotem do Polski.

Podsumowując… Nasza tegoroczna oferta daje Wam możliwość korzystania z bufetu szwedzkiego z napojami i alkoholami w opcji All-Inclusive podczas pobytu w Gradac. Hotel Labineca ponadto zapewnia Wam animacje, basen, bezpośrednie sąsiedztwo plaży i widoki na morze z Waszych pokojów. Organizujemy dla Was wliczone w cenę trzy wycieczki programowe i dwie opcje fakultatywne. W drodze powrotnej odwiedzamy ponadto Zadar, Szybenik i Park Narodowy KRK, by nocować w przyjemnym 3* hotelu w Zagrzebiu. Stolicę kraju oczywiście też zwiedzamy zanim dojedziemy do Polski. Z Nami na pewno dowiecie się sporo, a dla Waszej wygody wyposażymy Was w zestawy słuchawkowe, żeby zwiedzanie z Naszymi lokalnymi przewodnikami było dla Was bardziej komfortowe. Wszystkie wymienione atrakcje na 10-dniowej wycieczce razem z transportem, ubezpieczeniem i biletami wstępu oferujemy Wam za przystępną cenę, w której macie przede wszystkim gwarantowaną jakość. Jeśli należycie do osób planujących często wakacje na własną rękę dodatkowo gwarantujemy Wam spokój związany z planowaniem ewentualnego wypoczynku i zwiedzania. Wszystkich, których interesuje jakość wypoczynku w niskiej cenie zapraszamy na wyjazd z Wondertours.

 
Autor: Damian Grzesiak

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin