BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
BUDAPESZT I ZAKOLA DUNAJU
TERMIN: 13.10-17.10.2022 | CENA: 899 ZŁ.

HOLENDERSKA ESKAPADA

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

DZIEŃ PIERWSZY: Zbiórka uczestników zgodnie z rozkładem zbiórek w dole oferty. Przejazd do Holandii. Wizyta na cmentarzu w Oosterbeek, gdzie pochowanych jest 73 polskich żołnierzy, którzy zginęli podczas operacji powietrznodesantowej Market-Garden. Następnie przejazd do miejscowości Kinderdijk, słynącej z 19 zabytkowych wiatraków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie kompleksu, a następnie przejazd do Rotterdamu. Obiadokolacja na mieście. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie.

DZIEŃ DRUGI: Śniadanie. Przejazd do miejscowości Gouda. W programie trójkątny Rynek z gotyckim Ratuszem, budynek wagi miejskiej, czy kościół Jana Chrzciciela. Następnie powrót do Rotterdamu i zwiedzanie miasta. W programie m in. największy Port w Europie, most Erasmusburg, Euromaszt, Rotterdam Park, Plac Coolsingel, ratusz, poczta, giełda, panorama na rzekę Nieuve Mass, oraz niepowtarzalne domy w kształcie kostek, czy oryginalna hala handlowa Markthal. Obiadokolacja na mieście. Nocleg.

DZIEŃ TRZECI: Śniadanie. Przejazd do Hagi. Zwiedzanie miasta obejmujące XIII wieczny kompleks budynków, z obecną siedzibą Holenderskiego Parlamentu, Stary Ratusz Oude Stadhuis, XIV wieczny kościół Grote Kerk, Pałac Królewski oraz Pałac Pokoju z siedzibą Trybunału Sprawiedliwości. Następnie czas wolny na spacer wzdłuż morza, lub po molo i lokalnych atrakcjach w dzielnicy nadmorskiej Scheveningen. W dalszej części dnia przejazd do Keukenhoff, gdzie przespacerujemy się po największym na świecie parku kwiatowym poświęconemu głównie tulipanom. Przyjazd do Amsterdamu. Obiadokolacja w stylu kolonialnym. Spacer po dzielnicy Czerwonych Latarni znajdującej się w okolicy zabytkowego kościoła Oude Kerk. Przejazd w okolice Amsterdamu do miejscowości Hoorn. Nocleg.

DZIEŃ CZWARTY: Śniadanie. Przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie tego dnia rozpoczniemy od spaceru po popularnym parku im. Vondela. Zobaczymy tutaj m in. pomnik wspomnianego artysty, a także inne ciekawe rzeźby plenerowe tj. Mama Baranka, czy pomnik Ryba Pabla Picasso. W dalszej części programu czeka nas wizyta w szlifierni diamentów Coster Diamonds. która jest jedną z najlepszych szlifierni w całej Europie. Możliwość poznania w niej tajników obróbki diamentów oraz zaobserwowania kilka egzemplarzy na żywo podczas pokazu grupowego. Po wyjściu ze szlifierni zobaczymy budynki muzeum Van Gogha i Rijksmuseum, by następnie udać się na pływający rynek kwiatowy Bloemenmarkt, gdzie na barkach zacumowanych przy kanale Singel można podziwiać tysiące gatunków kwiatów. W programie zwiedzania również plac Dam, Pałac Królewski, kościół Nieuwe Kerk, dom Anny Frank oraz rejs kanałami po Amsterdamie. Czas wolny na zaprowiantowanie się w drogę powrotną w hipermarkecie. Przejazd w kierunku Polski

DZIEŃ PIĄTY: Powrót wg rozkładu zbiórek w dole oferty.

 

CENA ZAWIERA: Autokar klasy LUX, 3 noclegi (hotele ****), 3 śniadania i obiadokolacje , opieka pilota/przewodnika, ubezpieczenie

CENA NIE ZAWIERA: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 30 euro)

 

Szczecin: Wyjazd 06:00 (Trasa Zamkowa, zatoczka autokarowa)  | Powrót ok. 05:00

Sprawdź miejsce zbiórki:

 

*Możliwość modyfikacji oferty oraz organizacji wyjazdów z innych miejsc niż wskazane w ofercie jako miejsca zbiórki.

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych (co najmniej 18 osób, optymalnie 40-55, lub w specjalnej organizacji dla większej ilości osób). Ilość osób wpływa na cenę finalną, zwłaszcza przy grupach poniżej 40 osób.

Zapisz się do newslettera