HOLENDERSKA ESKAPADA

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

DZIEŃ PIERWSZY:Przejazd do Holandii. Wizyta na cmentarzu w Oosterbeek, gdzie pochowanych jest 73 polskich żołnierzy, którzy zginęli podczas operacji powietrznodesantowej Market-Garden. Następnie przejazd do miejscowości Kinderdijk, słynącej z 19 zabytkowych wiatraków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie kompleksu, a następnie przejazd do Rotterdamu. Obiadokolacja na mieście. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie.

DZIEŃ DRUGI: Śniadanie. Przejazd do miejscowości Gouda. W programie trójkątny Rynek z gotyckim Ratuszem, budynek wagi miejskiej, czy kościół Jana Chrzciciela. Następnie powrót do Rotterdamu i zwiedzanie miasta. W programie m in. największy Port w Europie, most Erasmusburg, Euromaszt, Rotterdam Park, Plac Coolsingel, ratusz, poczta, giełda, panorama na rzekę Nieuve Mass, oraz niepowtarzalne domy w kształcie kostek, czy oryginalna hala handlowa Markthal. Obiadokolacja na mieście. Nocleg.

DZIEŃ TRZECI: Śniadanie. Przejazd do Hagi. Zwiedzanie miasta obejmujące XIII wieczny kompleks budynków, z obecną siedzibą Holenderskiego Parlamentu, Stary Ratusz Oude Stadhuis, XIV wieczny kościół Grote Kerk, Pałac Królewski oraz Pałac Pokoju z siedzibą Trybunału Sprawiedliwości. Następnie czas wolny na spacer wzdłuż morza, lub po molo i lokalnych atrakcjach w dzielnicy nadmorskiej Scheveningen. W dalszej części dnia przejazd do Keukenhoff, gdzie przespacerujemy się po największym na świecie parku kwiatowym poświęconemu głównie tulipanom. Przyjazd do Amsterdamu. Obiadokolacja w stylu kolonialnym. Spacer po dzielnicy Czerwonych Latarni znajdującej się w okolicy zabytkowego kościoła Oude Kerk. Przejazd w okolice Amsterdamu do miejscowości Hoorn. Nocleg.

DZIEŃ CZWARTY: Śniadanie. Przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie tego dnia rozpoczniemy od spaceru po popularnym parku im. Vondela. Zobaczymy tutaj m in. pomnik wspomnianego artysty, a także inne ciekawe rzeźby plenerowe tj. Mama Baranka, czy pomnik Ryba Pabla Picasso. W dalszej części programu czeka nas wizyta w szlifierni diamentów Coster Diamonds. która jest jedną z najlepszych szlifierni w całej Europie. Możliwość poznania w niej tajników obróbki diamentów oraz zaobserwowania kilka egzemplarzy na żywo podczas pokazu grupowego. Po wyjściu ze szlifierni zobaczymy budynki muzeum Van Gogha i Rijksmuseum, by następnie udać się na pływający rynek kwiatowy Bloemenmarkt, gdzie na barkach zacumowanych przy kanale Singel można podziwiać tysiące gatunków kwiatów. W programie zwiedzania również plac Dam, Pałac Królewski, kościół Nieuwe Kerk, dom Anny Frank oraz rejs kanałami po Amsterdamie. Czas wolny na zaprowiantowanie się w drogę powrotną w hipermarkecie. Przejazd w kierunku Polski

DZIEŃ PIĄTY: Powrót do Polski.

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna grupa to co najmniej 18 osób. Optymalnie zalecamy organizację dla przedziału 40-55 osób na autokar. Im więcej osób, tym lepsza cena. Program stworzony został pod wyjazd ze Szczecina. Dopuszczamy możliwość modyfikacji programu pod inne miejsce zbiórki, lub stworzenie nowego programu dostosowanego do zamówienia. Chcąc poznać szczegóły cenowe oferty i ustalić ważne kwestie organizacyjne skontaktuj się z Nami mailowo, lub telefonicznie wybierając w wirtualnej centrali profil klienta grupowego.

 

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin