MAJORKA – BALEARSKA PIĘKNOŚĆ

TERMIN I CENA DO UZGODNIENIA – TYLKO DLA GRUP!

1 DZIEŃ: Wylot z Berlina. Przelot na Majorkę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

2 DZIEŃ:  Śniadanie. Dzień wolny przeznaczony na plażowanie, lub atrakcje fakultatywne na miejscu. Obiadokolacja.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie Alcudii, jednego z najładniejszych miast na Majorce. Na trasie wycieczki brama miejska, średniowieczne mury, ratusz ze starówką, rezydencje notabli, biblioteka balearska, czy teatr rzymski z I wieku. W dalszym etapie dnia punkt widokowy Mirador es Colomer. na półwyspie Formentor.  Następnie przejazd i wizyta w kanonie Torrent de Pareis z sesją fotograficzną, po której nastąpi czas wolny w rybackiej wiosce Sa Calabra. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd pośród gór Sierra de Tramuntana do Lluc, gdzie znajduje się najważniejsze sanktuarium maryjne na Majorce poświęcone Czarnej Madonnie.  Zobaczymy tu m in. kościół z ogrodem botanicznym. Następnie przejazd do miejscowości  Port de Soller., a w dalszym planie wycieczka zabytkowym drewnianym pociągiem do miejscowości Soller. Zwiedzanie miasta, a następnie przejazd do do miasta Valdemossa, gdzie zobaczymy zakon Kartuzów, w którym mieszkał niegdyś Fryderyk Chopin z francuską pisarką George Sand.  Na koniec Palma de Mallorca.  Zobaczymy tu m in: La Ramblę, Pałac Królewski, Dawną Giełdę Towarów, czy katedrę La Seu. Czas wolny w dzielnicy nadmorskiej.  Wolny czas z możliwością degustacji likierów majorkańskich. Powrót na obiadokolację.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do miejscowości Santa Ponca. Rejs wzdłuż wysp Malgrats. W programie również kąpiele w krystalicznie czystej wodzie oraz czas wolny na jednej z wysp. W cenie rejsu wliczony obiad. Powrót do Alcudii. Obiadokolacja.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd w okolice Porto Cristo, gdzie odwiedzimy kompleks „Smocze Jaskinie”. Tego dnia czeka nas przeprawa łódkami po podziemnym jeziorze Martel, koncert muzyki klasycznej w świetnych warunkach akustycznych, oraz liczne imponujące formacje naciekowe,  o których pierwsze wzmianki można było znaleźć już  w średniowieczu. W dalszym etapie wycieczki przejazd do Es Pontes, gdzie z punktu widokowego zobaczymy niezwykłą formacje skalną naturalnie tworzącą most na morzu. W drodze powrotnej przystanek w miejscowości Manacor i zwiedzanie punktów zaproponowanych przez przewodnika. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja.

7 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień wolny przeznaczony na plażowanie, lub atrakcje fakultatywne na miejscu. Obiadokolacja.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko. Lot powrotny i transfer do miejsca startu.

 

Oferta przewidziana jest tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna grupa to co najmniej 18 osób. Optymalnie zalecamy organizację dla przedziału 40-55 osób na autokar. Im więcej osób, tym lepsza cena. Program stworzony został pod wyjazd ze Szczecina. Dopuszczamy możliwość modyfikacji programu pod inne miejsce zbiórki, lub stworzenie nowego programu dostosowanego do zamówienia. Chcąc poznać szczegóły cenowe oferty i ustalić ważne kwestie organizacyjne skontaktuj się z Nami mailowo, lub telefonicznie wybierając w wirtualnej centrali profil klienta grupowego.

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym biurze podróży!

© 2022 Wondetours. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin